2 sesutės

Canada Goose outlet https://www.gasinc.nl Canada Goose jas canada goose outlet Canada Goose outlet

“Volume” technikos mokymai grupėje

2018 m. mokymai vyks: Rugsėjo mėn. 1 d., Rugsėjo mėn. 15 d., Rugsėjo mėn. 29 d., Spalio mėn. 13 d., Spalio mėn. 27 d., Lapkričio mėn. 10 d., Lapkričio mėn. 24 d., Gruodžio mėn. 8 d.

Renkantis blakstienų priauginimo mokymus labai svarbu išsirinkti tinkamą dėstytoją: ne tik stiprų teoretiką, bet ir ilgus metus praktikuojantį lash-maker’į. Kodėl mes? Mūsų žinios grįstos patirtimi: sesučių komanda ne tik daug mokėsi pati, bet ir per 2017 m. atlikto virš 5000 pilnų blakstienų priauginimų “volume” technika. Patikėkit, mes galime Jus “šio-to” išmokyti.

Šiuos mokymus rekomenduoju jau pažengusiems blakstienų priauginimo meistrams, turintiems ne mažesnę kaip pusės metų klasikinio blakstienų priauginimo patirtį. “Volume” technikos kursas trunka visą dieną, tad viso užtruksime du pusdienius ir valandėlę atsipūsti (savaitgaliais nuo 10.00 val. iki 18.00 val.). Ilgamete patirtimi, žiniomis ir patarimais dalinsiuosi nedidelėje grupelėje norinčiųjų įšmokti blakstienų priauginimo “Volume” technika.  Mokymai vyksta pagal LBAB (antakių rekonstrukcijos ir blakstienų priauginimo specialistų asociacija) patvirtintą mokymų programą. “Volume” blakstienų priauginimo kursų metu aptarsime jau sudėtingesnę blakstienų priauginimo technologiją, kurios metu yra naudojamos ypatingai plonos ir lengvos dibtinės blakstienos (procedūros metu išmokysiu priauginti 0,10 mm, 0,07 mm ar net 0,05 mm storio dirbtines blakstienas), darbo specifiką ir higienos normas, dirbtinių blakstienų rūšis ir jų priežiūrą, o taip pat patarsiu, kaip pasirinkti tinkamiausią blakstienų priauginimą pagal klientės akių ir veido formą. Patarsiu, kaip tinkamai priauginti, papildyti ir nuimti blakstienas, supažindinsiu su mūsų produktais blakstienų priauginimui ir maloniai atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Vienintelis dalykas, kuriuo mokymų metu reikėtų pasirūpinti Tau – Tavo modelis. Žinoma, jeigu negalėsi rasti sau modelio, pasiūlysiu vieną iš mūsų mergaičių!

Agnė1

“Volume” (2D-8D) blakstienų priauginimo mokymų eiga:
Visi sesučių mokymai vyksta pagal LBAB (antakių rekonstrukcijos ir blakstienų priauginimo specialistų asociacija) patvirtintą mokymų programą.
– Dar kartelį: tvarkinga, saugi ir patogi darbo vieta.
– Saugom ir tausojam natūralias blakstienas.
– Prižiūrim priaugintas blakstienas.
– Modeliuojam protingai.
– Tinkamai taikom skirtingus linkius ir “neperlenkiam lazdos”.
– Skleidžiam patogiai ir lengvai.
– Didieji “D” be didelių vargų.
– Drąsiai darbuojamės su “L” linkiu.
– “Tiltas”, kai nebėra kur trauktis.
– “Laiptavimo” paslaptys.
– Spalvotos blakstienos: tiek šventei, tiek kasdienai.
– Šiek tiek apie dekorą.

– Skaniausia rubrika: “Jūsų klausimai, mūsų atsakymai”.

Tai – Šeštadieniais sesučių rezidencijoje (nuo 10.00 val. iki 18.00 val.) vykstantys grupiniai “Volume” technikos mokymai. Rekomenduojame taip pat pasidomėti mūsų siūlomais “5 dienos sesutėse” mokymais: tai – išplėstas blakstienų priauginimo “volume” technika kursas, kuris leis Jums per gan trumpą laiką įgyti daug patirties.

Susisiek su mumis ir suderink Tau tinkamą mokymų laiką!

Mokymų kaina – 145 Eur

Registruotis žalias

Padovanosiu Jums    D I A M O N D    lojalumo kortelę su 10 proc. nuolaida visoms mūsų Max2Originale priemonėms.
Už papildomą mokestį aprūpinsiu Jus Max2Originale  blakstienų priauginimo priemonėmis.
Visas Max2Originale blakstienų priauginimo priemones rasite čia!

Dalį uždirbtų pinigėlių skiriame Lietuvos vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymui. Dėkojame už Jūsų gerumą.