2 sesutės

Canada Goose outlet https://www.gasinc.nl Canada Goose jas canada goose outlet Canada Goose outlet

Blakstienų priauginimo priemonės

Blakstienų priauginimas – tai procedūra, kurios metu Jūsų blakstienoms suteikiama daugiau apimties, ilgio, ar riestumo, prie Jūsų natūralios blakstienos klijuojant vieną ar kelias dirbtines blakstienas.  Kokybiškai atliktas blakstienų priauginimas nekenkia Jūsų natūralioms blakstienoms, nesukelia nemalonių pojūčių. Šios procedūros kokybei labai svarbu tinkamos blakstienų priauginimo priemonės. Todėl verčiau nesusigundykite pigiomis paslaugomis, nežalokite savęs. „Meistrės” siūlančios itin pigias paslaugas gali padaryti neatitaisomos žalos Jūsų akims ir natūralioms blakstienoms. Prastos kokybės priemonės gali dirginti akis ir suteikti diskamforto jausmą.

Mūsų specializuotame akių grožio salone darbo metu naudojamos profesionalios blakstienų priauginimo priemonės: įvairiausių atspalvių, storių, linkių, ilgių blakstienos, hipoalerginiai klijai ir t.t.. Kiekviena moteris bent jau minimaliai susipažinusi su blakstienų priauginimu jau žino, kad šioje srityje vyrauja ne ką mažesnis priemonių pasirinkimas, nei kitose su grožiu susijusiose srityse. Kaip nepasiklysti tarp gausybės pasirinkimų?

Iš esmės blakstienų priauginimo priemonės susideda iš pačių blakstienų ir blakstienų klijų. Atrodo viskas paprasta, tačiau jau vien blakstienų pasirinkimas gali sukelti didelių galvosūkių. Visų pirma reikia pasirinkti kokias blakstienas norite priauginti. Dažniausiai sutinkamos dirbtinės blakstienos yra gaminamos iš šilko, taip pat įvairių gyvūnėlių, pavyzdžiui, sabalų ar audinių kailių. Prekybos vietose taip pat galima rasti ir kuokštinių blakstienų. Jei ketinate dalyvauti linksmame ir nuotaikingame vakarėlyje jūsų dėmesį gali atkreipti spalvotos ar blizgučiais puoštos blakstienos. Mėgstančias prabangą ir brangakmenių žvilgesį tikrai suvilios Swarovski‘o kristalais puoštos blakstienos.

Dėmesį taip pat reikėtų atkreipti ir į kitus, ne ką mažiau svarbius aspektus. Blakstienos, skirtos priauginimui skiriasi ne tik sudėtimi, bet ir riestumu. Riestumas paprasčiausiai nurodo kiek lenkta yra blakstiena. Be riestumo reikia pasirinkti ir priauginamų blakstienų storumą ir ilgumą. Žinoma, gali pasirodyti, kad blakstienų priauginimas yra labai sudėtingas pasirinkimų procesas, tačiau jame tikrai neliksite viena. Mes ne tik suteiksime kokybišką ir profesionalų blakstienų priauginimą, bet ir pakonsultuosime bei paisūlysime įsigyti profesionalių priemonių bei suteiksime visą reikalingą informaciją apie jas.

Neatskiriama blakstienų priauginimo priemonių – klijai. Blakstienų klijai tikrai nėra tas pats, kas paprasti klijai, jie atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus. Akys – vienas svarbiausių ir jautriausių žmogaus jautimo organų, tad šiems klijams taikomi itin griežti saugumo reikalavimai.

 

Dalį uždirbtų pinigėlių skiriame Lietuvos vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymui. Dėkojame už Jūsų gerumą.