2 sesutės

Canada Goose outlet https://www.gasinc.nl Canada Goose jas canada goose outlet Canada Goose outlet

Linkiai

Lentele_linkiai

“I”

Natūraliausias Max2Originale blakstienų linkis. Priaugintos blakstienos prie šaknelės yra tiesios ir minimaliu kampu pradeda riestis į išorinę pusę. Šis linkis rekomenduojamas moterims, kurios nori minimaliai paryškinti akis, suteikti šiek tiek didesnės apimties savo natūralioms blakstienoms. Toks linkis neatrodo iššaukiančiai ir ryškiai.

“J”

Vienas iš natūralesnių Max2Originale priauginamų blakstienų linkių. Priaugintos blakstienos prie šaknelės yra tiesios, o galiukas mažu kampu užsiriečia į išorinę pusę. Šis linkis rekomenduojamas toms, kurios siekia paryškinti akis, suteikti apimties savo natūralioms blakstienoms. “J” linkio derėtų vengti moterims, kurių natūralios blakstienos yra tiesios ar net augančios žemyn, kadangi “J” linkis pastebimai apsunkina žvilgsnį.

“JC”

„Aukso viduriukas“ tarp “J” ir “C” Max2Оriginale linkių. Jis šiek tiek riestesnis už “J”, tačiau mažiau riestas nei “C”. “JC” linkio priauginimas atrodys ryškiau už “J” linkio, tačiau nepraras savo natūralaus efekto. “JC” linkio taip pat reikėtų vengti tiesioms, nusvirusioms natūralioms blakstienoms (akys gali atrodyti pavargusios, apsunkusios).

“C”

Populiariausias Max2Originale linkis. Šis linkis sukurtas tam, kad vizualiai “atvertų” akis ir suteiktų joms ryškumo. Su “C” linkio blakstienomis akys neatrodys apsunkusios ar primerktos. Tai visoms akių formoms tinkantis linkis.

“CO”

Sukuria labai riestų blakstienų efektą, kartais dar vadinama „glamour“, dramatišku, “ką tik po rietimo”. Būkite atidi, ilgesnio nei 12 mm ilgio Max2Originale “CO” linkio dirbtinių blakstienų naudoti nederėtų tuo atveju, kai klientės akys “gilios”: labai riestos blakstienos gali remtis į viršutinį voką, kutenti, dirginti.

“O”

Vadinamas „half circle“ linkiu, sukurtas ryškiausioms mados ikonoms, siekiančioms kiekvieną dieną atrodyti ypatingai. “O” linkio blakstienos – riesčiausios Max2Originale blakstienos. Šis linkis nėra tinkamiausias pasirinkimas tiesių blakstienų savininkėms, kadangi jo sukibimo zona sąlyginai maža. “O” linkis nerekomenduojamas klientėms su “pakritusiais” viršutiniais vokais.

“L”

Linkis dar yra vadinamas „barbie curl“. Šis linkis “maksimaliai atveria” akis, puikiai tinka tiesioms, arba žemyn augančioms blakstienoms. Dažniausiai šis Max2Originale linkis naudojamas azijietiškos išvaizdos moterims, kurių blakstienos paprastai būna tiesios, o išoriniai akių kampai užkritę. Tai vienas pirmųjų linkių blakstienų priauginimo industrijoje.

“L+”

Naujausias Max2Originale linkis. Jis sukuria “ypatingai dramatišką žvilgsnį”. Blakstienos panašios į “L” linkio, tačiau “L+” yra riestesnės, statesniu kampu. Siekiant nutolinti vieną prie kitos esančias akis, kuriant maksimaliai ryškų „cat eye“ (katės akys) efektą, “L+” – geriausias pasirinkimas.

Dalį uždirbtų pinigėlių skiriame Lietuvos vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymui. Dėkojame už Jūsų gerumą.