2 sesutės

Canada Goose outlet https://www.gasinc.nl Canada Goose jas canada goose outlet Canada Goose outlet

Individualūs mokymai

Mokymai vyksta Jums patogiu metu. Susisiekite +37069094222

Ilgamete patirtimi, žiniomis ir patarimais dalinsiuosi ne tik grupėse, bet ir individualiai: mokymai tik Jums, ir tik Jums tinkamu metu. Puikus sprendimas stokojančioms laiko ir siekiančioms geriausių mokymosi rezultatų. Visi sesutėse vykstantys blakstienų priauginimo mokymai vyksta pagal LBAB (antakių rekonstrukcijos ir blakstienų priauginimo specialistų asociacija) patvirtintą mokymų programą:Individualūs klasikinio blakstienų priauginimo mokymai – pradinis etapas, kurį įveikus, atsiveria nauji keliai mokytis sudėtingesnių blakstienų priauginimo technikų. Viso užtruksite  du pusdienius (viso 10 аk. val.). Klasikinio blakstienų priauginimo mokymų metu supažindinsiu Jus su bazinėmis blakstienų priauginimo technologijomis, darbo specifika ir higienos normomis, dirbtinių blakstienų rūšimis ir jų priežiūra, o taip pat išmokysiu pasirinkti tinkamiausią blakstienų priauginimą pagal akių ir veido formas. Patarsiu, kaip tinkamai suimti, atskirti, priauginti, papildyti ir nuimti blakstienas, supažindinsiu su mūsų blakstienų priauginimo produkcija ir maloniai atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Vienintelis dalykas, kuriuo mokymų metu reikėtų pasirūpinti Jums – Jūsų modelis. Žinoma, jeigu negalėsi rasti sau modelio, pasiūlysiu vieną iš mūsų mergaičių!

Agnė1

– Prisiminsime blakstienų ir antakių paskirtį.
– Susipažinsime su Teisės aktais, reglamentuojančiais higienos normas.
– Peržvelgsime visas dirbtinių blakstienų rušis.
– Aptarsime bazinės blakstienų priauginimo technologijas.
– Išmoksite tinkamai parinkti blakstienas pagal akių ir veido formas.10250088_844015138991911_3610576402342789690_n
– Sužinosite viską apie priaugintų blakstienų priežiūra.
– Papasakosiu Jums apie mūsų Max2Originale blakstienų priauginimo priemones.
– Žinoma, pasipraktikuosite su manekenu.
– Aš prižiūrėsiu ir patarsiu, o Jūs pati atliksite klasikinį blakstienų priauginimą.

Tai – individualūs mokymai, kurie vyksta Jums patogiu metu sesučių rezidencijoje. Rekomenduojame taip pat pasidomėti mūsų siūlomais “5 dienos sesutėse” mokymais: tai – išplėstas klasikinio blakstienų priauginimo kursas, kuris leis Jums per gan trumpą laiką įgyti daug patirties.

Susisiek su mumis ir suderink Tau tinkamą mokymų laiką!

Mokymų kaina – 249 Eur

Registruotis žalias

Padovanosiu Jums    D I A M O N D    lojalumo kortelę su 10 proc. nuolaida visoms mūsų Max2Originale priemonėms.
Už papildomą mokestį aprūpinsiu Jus Max2Originale  blakstienų priauginimo priemonėmis.
Visas Max2Originale blakstienų priauginimo priemones rasite čia!Individualūs blakstienų priauginimo mokymai “Volume” technika. “Volume” technikos kursas trunka visą dieną, tad viso užtruksime du pusdienius ir valandėlę atsipūsti. Šių mokymų metu aptarsime jau sudėtingesnę blakstienų priauginimo technologiją, kurios metu yra naudojamos ypatingai plonos ir lengvos dibtinės blakstienos (procedūros metu išmokysiu priauginti 0,10 mm, 0,07 mm ar net 0,05 mm storio dirbtines blakstienas), darbo specifiką ir higienos normas, dirbtinių blakstienų rūšis ir jų priežiūrą, o taip pat patarsiu, kaip pasirinkti tinkamiausią blakstienų priauginimą pagal klientės akių ir veido formą. Patarsiu, kaip tinkamai priauginti, papildyti ir nuimti blakstienas, supažindinsiu su mūsų blakstienų priauginimo produkcija ir maloniai atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Vienintelis dalykas, kuriuo mokymų metu reikėtų pasirūpinti Tau – Tavo modelis. Žinoma, jeigu negalėsi rasti sau modelio, pasiūlysiu vieną iš mūsų mergaičių!

Agnė1

“Volume” (2D-8D) blakstienų priauginimo mokymų eiga:
Visi sesučių mokymai vyksta pagal LBAB (antakių rekonstrukcijos ir blakstienų priauginimo specialistų asociacija) patvirtintą mokymų programą.
– Dar kartelį: tvarkinga, saugi ir patogi darbo vieta.
– Saugom ir tausojam natūralias blakstienas.
– Prižiūrim priaugintas blakstienas.
– Modeliuojam protingai.
– Tinkamai taikom skirtingus linkius ir “neperlenkiam lazdos”.
– Skleidžiam patogiai ir lengvai.
– Didieji “D” be didelių vargų.
– Drąsiai darbuojamės su “L” linkiu.
– “Tiltas”, kai nebėra kur trauktis.
– “Laiptavimo” paslaptys.
– Spalvotos blakstienos: tiek šventei, tiek kasdienai.
– Šiek tiek apie dekorą.

– Skaniausia rubrika: “Jūsų klausimai, mūsų atsakymai”.

Tai – individualūs mokymai, kurie vyksta Jums patogiu metu sesučių rezidencijoje. Rekomenduojame taip pat pasidomėti mūsų siūlomais “5 dienos sesutėse” mokymais: tai – išplėstas blakstienų priauginimo “volume” technika kursas, kuris leis Jums per gan trumpą laiką įgyti daug patirties.

Renkantis blakstienų priauginimo mokymus labai svarbu išsirinkti tinkamą dėstytoją: ne tik stiprų teoretiką, bet ir ilgus metus praktikuojantį lash-maker’į. Kodėl mes? Mūsų žinios grįstos patirtimi: sesučių komanda ne tik daug mokėsi pati, bet ir per 2016 m. atlikto virš 5000 pilnų blakstienų priauginimų “volume” technika. Patikėkit, mes galime Jus “šio-to” išmokyti.

Susisiek su mumis ir suderink Tau tinkamą mokymų laiką!

Mokymų kaina – 299 Eur

Registruotis žalias

Padovanosiu Jums    D I A M O N D    lojalumo kortelę su 10 proc. nuolaida visoms mūsų Max2Originale priemonėms.
Už papildomą mokestį aprūpinsiu Jus Max2Originale  blakstienų priauginimo priemonėmis.
Visas Max2Originale blakstienų priauginimo priemones rasite čia!

Dalį uždirbtų pinigėlių skiriame Lietuvos vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymui. Dėkojame už Jūsų gerumą.