2 sesutės

Canada Goose outlet https://www.gasinc.nl Canada Goose jas canada goose outlet Canada Goose outlet

Paslaugos | Kainos

  •  Klasikinis blakstienų priauginimas – 35 Eur (korekcija – 25 Eur)
  • „Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimas – nuo 50 Eur iki 55 Eur (korekcija – 35 Eur)
  • Apatinių blakstienų priauginimas – 15 Eur
  • Antakių korekcija – 5 Eur
  • Cheminis antakių dažymas – 4 Eur

Registracija


Klasikinis blakstienų priauginimas
Kaina – 35 Eur
Korekcija – 25 Eur

         Blakstienos – tai ne šiaip plaukeliai, kurie auga iš Jūsų, mielosios, akyčių vokų, tai – gan trapus darinys, kurį gamta sukūrė apsaugoti Jūsų akytes nuo daugelio žalingų aplinkos poveikių. Žinoma, moteris nebūtų moterimi, jeigu ir čia neįžvelgtų papildomos galimybės atrodyti dar gražiau: intensyvios, ryškios, puošnios blakstienos pabrėžia akių spalvą, o žvilgsniui suteikia paslaptingumo. Apie senuosius blakstienų gražinimo metodus sužinojome dar ankstyvoje jaunystėje, tačiau klasikinis blakstienų priauginimas Lietuvą pasiekė palyginus nesenai. Mūsų mamos ir močiutės apie tai kadaise galėjo tik pasvajoti.

    Užsukusios blakstienų priauginimo, visada galėsite pasirinkti tik Jums tinkančias blakstienas iš daugybės Max2Originale blakstienų rūšių:

    Max2Originale Silk Lashes – populiariausias pasirinkimas, itin kokybiškos šilkinės blakstienos.
Max2Originale Mink Lashesmatinės audinės kailio tipo blakstienos. Puiki alternatyva natūralaus audinės kailio blakstienoms.
Max2Оriginale Goldgama Lashesnatūralaus audinės kailio blakstienos.
Max2Originale Dark Banana Lashes – stipriai padidina apimtį. Labiau skirtos šventei, bet ne kasdieniam nešiojimui.
Max2Originale Black Diamond Lashes – itin blizgios blakstienos puikiai paryškins Jūsų akių liniją.
Max2Originale Soft Lashes – ypatingai lengvos ir švelnios blakstienos.
Max2Originale Swarovski – paprašykite, ir mes padailinsime Jūsų žvilgsnį nuostabiais akmenukais.

Drauge išrinksime Jums labiausiai tinkančias Max2Originale blakstienas!
eyelash1

   Kokybiškai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas nepakenks Jūsų natūralioms blakstienoms ir nesukels nemalonių pojūčių. Klasikinis blakstienų priauginimas – procedūra, kurios metu prie vienos natūralios blakstienos priauginama viena dirbtinė blakstiena, tad klasikinio blakstienų priauginimo sąvoką galime perfrazuoti į “vieną prie vienos”. Šią paslaugą atliekame per pusantros valandos. Klasikinio blakstienų priauginimo metu visada naudojame drėkinančias odą Max2Originale kaukes paakiams, o priauginamų dirbtinių blakstienų storį, ilgį (nuo minimalaus 4-8mm iki maksimalaus 17-20mm), linkį parenkame individualiai kiekvienai merginai. Klasikinį blakstienų priauginimą deriname su Jūsų natūralių blakstienų struktūra: jei natūralios blakstienos ilgos ir tvirtos, galimas ir intensyvesnis priauginimas, bet jei natūralios blakstienos trumpos, o Jūsų plaukas plonas – rekomenduojame priauginimą su plonesnėmis ir trumpesnėmis dirbtinėmis blakstienomis, kurios neapsunkins Jūsų natūralios blakstienos. Dirbtinių blakstienų linkiai yra skirstomi pagal lotyniškas raides, į kurias jie yra panašūs: I, J, C, CO, O, L, L+ . Vieno blakstienų priauginimo metu naudojame tris-keturis skirtingus dirbtinių blakstienų linkius, ir keturis – penkis skirtingus ilgius. Atsižvelgdamos į Jūsų akių formą, dydį, veido proporcijas, natūralių blakstienų augimo kryptį ir kt., Jums visada pasiūlysime labiausiai tinkantį blakstienų priauginimo variantą. Klasikinio blakstienų priauginimo korekciją rekomenduojame atlikti kas 3-4 savaites. Žinoma, tai individualus terminas, kadangi priaugintų blakstienų nešiojimas priklauso nuo tokių faktorių, kaip Jūsų odos riebumas, veido priežiūros įpročiai, natūralios blakstienos augimo tempai, plauko glotnumas ir t.t. Žinoma, iš mūsų sulauksite daugybės patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti ir puoselėti Jūsų klasikiniu būdu priaugintas dirbtines blakstienas, rekomenduosime tik geriausias priaugintų blakstienų priežiūros priemones – Max2Originale.blakstienu-priauginimas-kaina
    Kokybiškos Max2Originale blakstienų priauginimo priemonės, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, tinkama blakstienų priauginimo įranga ir saugi darbo aplinka kainuoja nemenkus pinigus, tad neapsigaukite žemos kainos pasiūlymu, t.y. – nežalokite savęs, mielosios! Rinkitės mūsų profesionalius blakstienų priauginimo specialistuskadangi tik čia naudojamos itin kokybiškos, brangios, pasaulio dermatologų patikrintas Max2Originale priemonės, tik čia yra visos kompetencijos blakstienų priauginimui, ir tik čia paslaugos suteikiamos Jums saugioje aplinkoje: patalpos atitinka visus visuomenės sveikatos centro keliamus reikalavimus, yra išduotas leidimas šiai veiklai vykdyti. Pasikartosime, kad Jūsų akytėmis tinkamai pasirūpins tik profesionalūs kvalifikuoti blakstienų priauginimo meistrai, kurie naudoja itin kokybiškas Max2Originale priemones, o paslaugas teikia saugioje aplinkoje. Netinkamai atlikus blakstienų priauginimą, arba naudojant nekokybiškas blakstienų priauginimo priemones, gali sudirgti ir parausti Jūsų akių vokai ir paakiai, gali atsirasti diskomfortas, nuolatinis akių skausmas, raukšlės, gali būti nepataisomai sugadintos Jūsų natūralios blakstienos ir t.t.

Trumpai apie priaugintų blakstienų priežiūrą!

Stenkis nesušlapinti priaugintų blakstienų per pirmąją dieną!
Artimiausias dvi dienas atsisakyk soliariumo!
Tavo blakstienos bus pasiruošusios pirčiai tik po savaitės!
Pasirink prausiklį be glicerino, ir plauk priaugintas blakstienas kasdien!
Sesutės dovanoja tau šukytes, tad šukuok priaugintas blakstienas kiekvieną dieną!
Priaugintoms blakstienoms kenkia glicerinas, riebalai ir aliejai, esantys kremuose ir makiažo pagrinduose!
Būk atidi, kad kosmetikos ar makiažo pagrindo nepatektų ant Tavo priaugintų blakstienų!
Turi klausimų? Susisiek su mumis! Tel. 8-690-94222, info@2sesutes.lt, www.facebook.com/2sesutes


 „Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimas
Kaina – nuo 50 Eur iki 55 Eur
Korekcija – 35 Eur

        Dar nespėjus klasikiniam blakstienų priauginimui prisibelsti į visų pasaulio grožio salonų duris, grožio industrija sulaukė dar vienos naujovės – blakstienų priauginimas “volume” technika. Naujovės mūsų šalyje kartais vertinamos skeptiškai, tad trumpai pamėginsime papasakoti Jums apie “Volume” blakstienų priauginimą.
„Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimas dar gali būti vadinamas tūriniu, dvigubu, trigubu ir t.t. blakstienų priauginimu. Kokybiškai atliktas “Volume” (2D – 6D) blakstienų priauginimas nekenkia Jūsų akims ir natūralioms blakstienoms. Šios technikos blakstienų priauginimą nepriekaištingai gali atlikti patyręs blakstienų priauginimo specialistas, kuris naudoja ypatingai plonas ir lengvas dirbtines blakstienas. Apsilankę šios paslaugos užtruksite nedaugiau dviejų valandų. Procedūros metu dirbame su 0,10mm, 0,07mm, 0,06mm ar net 0,05mm storio dirbtinėmis blakstienomis. Tokios plonos dirbtinės blakstienos yra švelnios, lanksčios ir apimtimi praktiškai nesiskiria nuo Jūsų natūralių blakstienų. „Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimą atliekame prie Jūsų natūralių blakstienų augindamos kuokštelius, kuriuos formuojame iš pavienių plonų blakstienų. „Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimas gali būti formuojamas nuo minimalaus 2D iki maksimalaus 6D – šioje kombinacijoje skaičius pažymi, kiek dirbtinių blakstienų yra kuokštelyje, kuris yra pridedamas prie Jūsų vienos natūralios blakstienos. Klasikinio blakstienų priauginimo metu ant vienos akies blakstienų paprastai yra sudedama apie 100 vnt. dirbtinių blakstienų, o „volume“ (2D-6D) priauginimo metu gali būti iki 100 vnt. kuokštelių, kuriuose gali būti nuo 2 iki 6 itin plonų blakstienų. Taigi „volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimo metu prie vienos akies natūralių blakstienų priauginama apie 200-800 vnt. dirbtinių blakstienų. Toks „volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimo technikos lankstumas dirbtinių blakstienų kiekiu leidžia laviruoti tarp visiškai skirtingų pageidaujamų efektų: jei Jūs norite, kad priaugintos blakstienos atrodytų kuo natūraliau ir lengviau, rekomenduojamas 2D priauginimas, jei pageidaujate ypatingai ryškaus ir intensyvaus efekto – 6D ar net 8D. Vienos procedūros metu dažniausiai pasirenkami trys-keturi skirtingi linkiai, ir keturi – penkti skirtingi blakstienų ilgiai. Dirbtinių blakstienų linkiai skirstomi pagal raides, į kurias jie yra panašūs: I, J, C, CO, O, L, L+. Atsižvelgdamos į Jūsų akių formą, dydį, veido proporcijas, natūralių blakstienų augimo kryptį, jų galimybes ir kt., visada pasiūlysime Jums tinkantį blakstienų priauginimo variantą. Po „volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimo korekciją rekomenduojama atlikti kas 3-6 savaites. Dėl didesnio dirbtinių blakstienų kiekio „volume“ (2D-6D) technika priaugintos blakstienos išnešiojamos ilgiau. Žinoma, tai individualus terminas, kadangi priaugintų blakstienų išnešiojimas priklauso nuo tokių faktorių, kaip Jūsų odos riebumas, veido priežiūros įpročiai, natūralaus plauko augimo tempai, plauko glotnumas ir t.t. (plačiau apie priaugintų blakstienų priežiūrą skaitykite žemiau).

Max2Originale Silk Lashes – populiariausias pasirinkimas, itin kokybiškos šilkinės blakstienos.
Max2Originale Mink Lashesmatinės audinės kailio tipo blakstienos. Puiki alternatyva natūralaus audinės kailio blakstienoms.
Max2Оriginale Goldgama Lashesnatūralaus audinės kailio blakstienos.
Max2Originale Dark Banana Lashes – stipriai padidina apimtį. Labiau skirtos šventei, bet ne kasdieniam nešiojimui.
Max2Originale Black Diamond Lashes – itin blizgios blakstienos puikiai paryškins Jūsų akių liniją.
Max2Originale Soft Lashes – ypatingai lengvos ir švelnios blakstienos.
Max2Originale Swarovski – paprašykite, ir mes padailinsime Jūsų žvilgsnį nuostabiais akmenukais.

Drauge išrinksime Jums labiausiai tinkančias Max2Originale blakstienas!
eyelash1

     Kokybiškos Max2Originale blakstienų priauginimo priemonės, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, tinkama blakstienų priauginimo įranga ir saugi darbo aplinka kainuoja nemenkus pinigus, tad neapsigaukite žemos kainos pasiūlymu, t.y. – nežalokite savęs, mielosios! Rinkitės mūsų profesionalius blakstienų priauginimo specialistus, kadangi tik čia naudojamos itin kokybiškos, brangios, pasaulio dermatologų patikrintas Max2Originale priemonės, tik čia yra visos kompetencijos blakstienų priauginimui, ir tik čia paslaugos suteikiamos Jums saugioje aplinkoje: patalpos atitinka visus visuomenės sveikatos centro keliamus reikalavimus, yra išduotas leidimas šiai veiklai vykdyti. Pasikartosiu, kad Jūsų akytėmis tinkamai pasirūpins tik profesionalūs kvalifikuoti blakstienų priauginimo meistrai, kurie naudoja itin kokybiškas priemones, o paslaugas teikia saugioje aplinkoje. Netinkamai atlikus blakstienų priauginimą, arba naudojant nekokybiškas blakstienų priauginimo priemones, gali sudirgti ir parausti Jūsų akių vokai ir paakiai, gali atsirasti diskomfortas, nuolatinis akių skausmas, raukšlės, gali būti nepataisomai sugadintos Jūsų natūralios blakstienos ir t.t.

http://www.2sesutes.lt/volume-blakstienu-priauginimas-volume-blakstienos/

Trumpai apie priaugintų blakstienų priežiūrą!

Stenkis nesušlapinti priaugintų blakstienų per pirmąją dieną!
Artimiausias dvi dienas atsisakyk soliariumo!
Tavo blakstienos bus pasiruošusios pirčiai tik po savaitės!
Pasirink prausiklį be glicerino, ir plauk priaugintas blakstienas kasdien!
Sesutės dovanoja tau šukytes, tad šukuok priaugintas blakstienas kiekvieną dieną!
Priaugintoms blakstienoms kenkia glicerinas, riebalai ir aliejai, esantys kremuose ir makiažo pagrinduose!
Būk atidi, kad kosmetikos ar makiažo pagrindo nepatektų ant Tavo priaugintų blakstienų!
Turi klausimų? Susisiek su mumis! Tel. 8-690-94222, info@2sesutes.lt, www.facebook.com/2sesutes


Apatinių blakstienų priauginimas
Kaina – 15 Eur

    Apatinių blakstienų priauginimą rekomenduojame merginoms, kurios nori paryškinti visą akies kontūrą, o ne tik viršutinę blakstienų augimo liniją. Apatinių blakstienų priauginimo metu apatines natūralias blakstienas padengiame ypatingai lengvomis, trumpomis ir proporcingomis natūralioms dirbtinėmis blakstienomis. Procedūrą atliekame Jums atsimerkus. Korekciją rekomenduojame atlikti kas 1-3 savaites. Išmėginkite apatinių blakstienų priauginimą specializuotame akių grožio salone.
     Kokybiškos Max2Originale blakstienų priauginimo priemonės, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, tinkama blakstienų priauginimo įranga ir saugi darbo aplinka kainuoja nemenkus pinigus, tad neapsigaukite žemos kainos pasiūlymu, t.y. – nežalokite savęs, mielosios! Rinkitės mūsų profesionalius blakstienų priauginimo specialistus, kadangi tik čia naudojamos itin kokybiškos, brangios, pasaulio dermatologų patikrintas Max2Originale priemonės, tik čia yra visos kompetencijos blakstienų priauginimui, ir tik čia paslaugos suteikiamos Jums saugioje aplinkoje: patalpos atitinka visus visuomenės sveikatos centro keliamus reikalavimus, yra išduotas leidimas šiai veiklai vykdyti. Pasikartosiu, kad Jūsų akytėmis tinkamai pasirūpins tik profesionalūs kvalifikuoti blakstienų priauginimo meistrai, kurie naudoja itin kokybiškas Max2Originale priemones, o paslaugas teikia saugioje aplinkoje. Netinkamai atlikus blakstienų priauginimą, arba naudojant nekokybiškas blakstienų priauginimo priemones, gali sudirgti ir parausti Jūsų akių vokai ir paakiai, gali atsirasti diskomfortas, nuolatinis akių skausmas, raukšlės, gali būti nepataisomai sugadintos Jūsų natūralios blakstienos ir t.t.

Trumpai apie priaugintų blakstienų priežiūrą!

Stenkis nesušlapinti priaugintų blakstienų per pirmąją dieną!
Artimiausias dvi dienas atsisakyk soliariumo!
Tavo blakstienos bus pasiruošusios pirčiai tik po savaitės!
Pasirink prausiklį be glicerino, ir plauk priaugintas blakstienas kasdien!
Sesutės dovanoja tau šukytes, tad šukuok priaugintas blakstienas kiekvieną dieną!
Priaugintoms blakstienoms kenkia glicerinas, riebalai ir aliejai, esantys kremuose ir makiažo pagrinduose!
Būk atidi, kad kosmetikos ar makiažo pagrindo nepatektų ant Tavo priaugintų blakstienų!
Turi klausimų? Susisiek su mumis! Tel. 8-690-94222, info@2sesutes.lt, www.facebook.com/2sesutes


 Antakių korekcija
Kaina – 5 Eur

    Nesimetriškai, nelygiai, arba per plonai išpešioti antakiai nelieka nepastebėti aplinkinių. Profesionalių antakių korekcijos paslaugų ieškokite specializuotame akių grožio salone. Šios procedūros metu Jūsų antakius formuojame ir koreguojame atsižvelgdami į Jūsų veido bruožus, atstumą tarp akių, veido kontūrą, antakių plaukelių augimo kryptį ir pan.  Nereikalingus plaukelius antakių korekcijos metu pašaliname pincetu. Žinoma, čia gausite daugybę patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti ir puoselėti antakius. Jūsų antakiai – neatsiejame Jūsų nepriekaištingo žvilgsnio dalis. Naudojamos itin kokybiškos, brangios, pasaulio dermatologų patikrintas Max2Originale priemonės.


Cheminis antakių dažymas
Kaina – 4 Eur

   Paryškinti ir tvarkingi antakiai veidui suteikia rafinuotumo, tvarkingumo ir vizualiai išryškina akis. Neturint įgimto ryškaus plaukų pigmento, antakius neretai reikia ryškinti kosmetinėmis priemonėmis arba chemiškai. Cheminis antakių dažymas atliekamas naudojant aukščiausios kokybės cheminius dažus, kurie natūraliems antakių plaukeliams suteikia pageidaujamo atspalvio. Antakių spalva derinama su Jūsų galvos plaukų, veido odos atspalviais. Cheminį antakių dažymą atliekame tik kokybiškomis Max2Originale priemonėmis specializuotame akių grožio salone.


 Antakių priauginimas – antakių rekonstrukcija
Kaina – nuo 10 Eur iki 35 Eur

Galima teigti, kad tai stipriausia 2014-ųjų metų grožio industrijos naujovė. Jau dabar Jūsų antakius galime pastorinti, sutankinti, paryškinti priauginimo būdu. Mes – kvalifikuotos meistrės, tad turime kompetencijos teikti antakių priauginimo paslaugas, kurias atliekame kokybiškomis Max2Originale priemonėmis per valandą – dvi. Šis laikas prabėgs nepastebimai: kaip tvirtina šią naujovę išbandžiusios klientės – procedūra tikrai nėra skausminga ir nekelia jokių nemalonių pojūčių, o atvirkščiai, antakių priauginimas – malonus dalykas. Natūralūs Jūsų antakių plaukeliai keičiasi rečiau, nei keičiasi Jūsų blakstienos, tad antakių priauginimo korekcijos teks užsukti rečiau. Žinoma, kaip ir blakstienų priauginimo atveju, bet kokio priauginimo korekcija – individualus dalykas, kuris priklauso nuo daugelio aplinkybių: priežiūra, natūralaus plauko struktūra ir t.t. Antakių priauginimas puikus būdas paslėpti įgimtus antakių defektus, pastorinti, sutankinti, paryškinti, pailginti Jūsų natūralius antakius.
     Kokybiškos Max2Originale antakių priauginimo priemonės, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, tinkama antakių priauginimo įranga ir saugi darbo aplinka kainuoja nemenkus pinigus, tad neapsigaukite žemos kainos pasiūlymu, t.y. – nežalokite savęs, mielosios! Rinkitės profesionalius antakių priauginimo specialistus, kadangi tik čia naudojamos itin kokybiškos, brangios, pasaulio dermatologų patikrintas Max2Originale priemonės, tik čia yra visos kompetencijos antakių priauginimui, ir tik čia paslaugos suteikiamos Jums saugioje aplinkoje: patalpos atitinka visus visuomenės sveikatos centro keliamus reikalavimus, yra išduotas leidimas šiai veiklai vykdyti. Pasikartosiu, kad Jūsų akytėmis tinkamai pasirūpins tik profesionalūs kvalifikuoti antakių priauginimo meistrai, kurie naudoja itin kokybiškas Max2Originale priemones, o paslaugas teikia saugioje aplinkoje. Netinkamai atlikus antakių priauginimą, arba naudojant nekokybiškas antakių priauginimo priemones, gali sudirgti ir parausti oda aplink antakius, gali atsirasti antakių niežėjimas, gali būti  sudarkytas Jūsų antakių kontūras, kas ženkliai pablogins Jūsų išvaizdą ir sugadins nuotaiką.


Dalį uždirbtų pinigėlių skiriame Lietuvos vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymui. Dėkojame už Jūsų gerumą.